W KWESTII PRZEKĄSEK NIE MAMY SOBIE RÓWNYCH

Jesteśmy dumni z miana jednego z najprężniej rozwijających się producentów pelletu w Polsce

W Chips & Snack wierzymy, że w życiu ważna jest dobra zabawa i uśmiech. Dlatego też jako cel numer jeden stawiamy sobie produkcję najwyższej jakości przysmaków, które towarzyszyć będą naszym Klientom podczas radosnych chwil z przyjaciółmi. Wybierając oferowane przez nas półprodukty przeznaczone do przygotowania chipsów i snacków - wybierasz najwyższą jakość!

Myślimy globalnie, działamy lokalnie - nasza siedziba mieści się w Łodzi ale sprzedaż ekspansywnie dociera do wszystkich krajów Europy.

Zawsze wybieramy produkty najwyższej jakość od naszych zaufanych dostawców, doskonaląc 3 filary budujące sukces naszej firmy - innowacyjna technologia, indywidualne podejście do Klienta oraz ekspansja na rynki całej Europy.

Wierzymy, że ekologia to przyszłość ludzkości. Konsekwentnie prowadzimy politykę zrównoważonego rozwoju. Stawiamy czoła wszystkim wyzwaniom związanym z ekologią, etyką, edukacją społeczną
i ochroną środowiska.

Najwyższa jakość

Wybieramy produkty najwyższej jakości od zaufanych dostawców, doskonaląc 3 filary budujące sukces naszej firmy - innowacyjna technologia, indywidualne podejście do Klienta oraz ekspansja na rynki całej Europy.

Więcej

Krok po kroku

Specjalizujemy się w produkcji pelletu
ziemniaczanego, którego głównymi
składnikami są płatki i mąka ziemniaczana

Więcej

Zadzwoń do nas

+48 42 649 98 41

Napisz do nas

info@chipsandsnacks.pl